З історії. Продаж з першого показу.

02.03.2021   

Нещодавно надійшла в продаж 2х кімнатна квартира в Олександрівському районі. Людина звернулася до мене за рекомендацією клієнта. Приїхав, подивився. Квартира хороша, частково з ремонтом, житловий стан, але сильно захаращена і вимагає генерального прибирання.
Обговорили ціноутворення на сьогоднішньому ринку і тут мені господиня квартири говорить: хочу продати задорого! А я їй у відповідь, що в такому стані вийде продати тільки задешево). Якщо хочете задорого 😉, то попередньо треба зробити наступне і перерахував всі необхідні роботи. Треба віддати їй належне, беззаперечно погодилася все виконати. Підписала ексклюзивний договір зі мною на продаж і, оскільки на наступний день вона відлітала в свою країну, то підготовчі роботи доручила своїй родичці, яка пообіцяла вкластися в протягом тижня. Тим часом я створив рекламну пропозицію без загальних фотографій (оскільки фотографувати ще було нічого), але з привабливим описом достоїнств, як квартира буде виглядати на момент показів. Відгукнулася значна кількість покупців з бажанням подивитися. Серед них були і з інших областей. З мого боку було повідомлено, що як тільки завершаться підготовчі роботи, я всіх сповіщу і організую показ. Як часто в таких випадках буває, процес підготовчих робіт родичем господарки квартири затягнувся на три тижні. Одному з тих, що дзвонили, іногородніх покупців мабуть так сподобався опис квартири, що він продовжував дзвонити щотижня, нагадуючи про себе. У підсумку, коли квартира була приведена в гідний вигляд, перший показ був призначений саме тому наполегливому покупцеві.
Немає ніяких сумнівів, що, подивившись квартиру, покупець, який приїхав з іншої області, без вагань погодився на покупку. Звичайно, він торгувався і хотів, щоб йому поступилися, але наведені мною аргументи, що ця квартира коштує своїх грошей, взяли вгору.
Через кілька днів прилетіла власник і квартира була продана. Всі залишилися задоволені і щасливі. Ось, що означає, якщо зробити все правильно, то і результат буде таким же.
Відразу скажу, якби продавець відмовилася привести квартиру в порядок, то вона була б продана за мінімальною ціною, якби продавець звернулася за продажем відразу в кілька агентств нерухомості або сама розмістила оголошення в олх (що власне одне і теж), то квартиру б продали ще дешевше.
 Всім вигідних продажів! )  З повагою, Ігор Бондаренко!

 

Недавно поступила в продажу 2х комнатная квартира в Александровском районе. Человек обратился ко мне по рекомендации клиента. Приехал, посмотрел. Квартира хорошая, частично с ремонтом, жилое состояние, но сильно захламлённая и требующая генеральной уборки.

Обсудили ценообразование на сегодняшнем рынке и тут мне хозяйка квартиры говорит: хочу продать задорого! А я ей в ответ, что в таком состоянии получится продать только задёшево ). Если хотите задорого , то предварительно надо сделать следующее и перечислил все необходимые работы. Надо отдать ей должное, безпрекословно согласилась всё выполнить. Подписала эксклюзивный договор со мной на продажу и, поскольку на следующий день она улетала в свою страну, то подготовительные работы поручила своей родственнице, которая пообещала уложиться в течение недели. Тем временем я создал рекламное предложение без общих фотографий (поскольку фотографировать ещё было нечего), но с привлекательным описанием достоинств, как квартира будет выглядеть на момент показов. Откликнулось значительное колличество покупателей с желанием посмотреть. Среди них были и из других областей. С моей стороны было сообщено, что как только завершатся подготовительные работы, я всех извещу и организую показ. Как часто в таких случаях бывает, процесс подготовительных работ родственником хозяйки квартиры затянулся на три недели. Одному из звонивших иногородних покупателей видимо так понравилось описание квартиры, что он продолжал звонить каждую неделю, напоминая о себе. В итоге, когда квартира была приведена в достойный вид, первый показ был назначен именно самому настойчивому покупателю.

Нет никаких сомнений, что, посмотрев квартиру, покупатель, приехавший из другой области, без колебаний согласился на покупку. Конечно, он торговался и хотел, чтобы ему уступили, но приведённые мною аргументы, что эта квартира стоит своих денег, взяли вверх.

Через несколько дней прилетела собственник и квартира была продана. Все остались довольны и счастливы. Вот, что значит, если сделать всё правильно, то и результат будет таким же.

Сразу скажу, если бы продавец отказалась привести квартиру в порядок, то она была бы продана по минимальной цене, если бы продавец обратилась за продажей сразу в несколько агентств недвижимости или сама разместила объявление в олх (что собственно одно и тоже), то квартиру бы продали ещё дешевле.

Всем выгодных продаж! )   С уважением, Игорь Бондаренко!

Замовити зворотній дзвінок